Doradca noszenia dzieci - O mnie

Jestem mamą trzyletniego Leona noszonego w chuście od 6 tygodnia życia. W 2015 roku odbyłam kurs w Akademii Noszenia Dzieci i otrzymałam certyfikat akredytowanej Doradczyni Noszenia Dzieci w chustach i nosidłach miękkich. Od tego czasu nieustannie pogłębiam doświadczenie w pracy z dziećmi i rodzicami oraz poszerzam swoją wiedzę na temat rozwoju i opieki nad dzieckiem, biorąc udział między innymi w Ogólnopolskiej Konferencji Noszenia Dzieci w Poznaniu.

Promowałam temat chustonoszenia między innymi podczas podkarpackiego kongresu położnych w Rzeszowie, a także w ramach cyklu spotkań „Strefy aktywnego rodzica” w Wojewódzkim Szpitalu Podkarpackim im. Jana Pawła II w Krośnie.

Można mnie spotkać także w szkołach rodzenia w Krośnie i Jaśle.

Osobiste doświadczenie przerodziło się w pasję, którą realizuję z nieustającą radością. Każde spotkanie z rodzicami i ich maluszkiem jest dla mnie cenną lekcją.

W pracy doradczyni towarzyszy mi przekonanie o tym, że budowanie więzi jest wartością nie do przecenienia. Wierzę też, że każdy rodzic ma swoją niepowtarzalną drogę, którą odkrywa krok po kroku.

Doradca noszenia dzieciDoradca noszenia dzieciDoradca noszenia dzieciDoradca noszenia dzieciDoradca noszenia dzieciDoradca noszenia dzieciDoradca noszenia dzieciDoradca noszenia dzieciDoradca noszenia dzieciDoradca noszenia dzieciDoradca noszenia dzieciDoradca noszenia dzieciDoradca noszenia dzieciDoradca noszenia dzieciDoradca noszenia dzieciDoradca noszenia dzieci

Realizacja fotografii by Krzysztof Wojtoń

Doradca Noszenia Dzieci

Doradca Noszenia Dzieci